Скликання чергової тридцять третьої сесії Кременецької міської ради VІІІ скликання

Дата: 12.06.2023 17:07

КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від  12  червня   2023 року                                         № 101 - ОД

Про скликання чергової тридцять третьої сесії

Кременецької міської ради VІІІ скликання

Відповідно пункту 8 частини 4 статті 42 та частин 4, 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділів 4, 5 Регламенту Кременецької міської ради, розглянувши лист відділу освіти Кременецької міської ради №01-16/304 від 09 червня 2023 року, розроблені проекти рішень, які потребують розгляду радою, а також на виконання рішення Рівненського міського суду Рівненської області від 03.05.2023 року по справі №509//12405/22 по справі №509//12405/22, керуючись пунктом 8.2.1 Розділу 8 Статуту Комунального некомерційного підприємства «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради затвердженого рішенням сесії Кременецької міської ради від 23.06.2022 року №3904, враховуючи п. 5.1, 5.2 Розділу  V Строкового трудового договору (Контракту) з Директором комунального некомерційного підприємства від 22.11.2019 року  та додатковою угодою до контракту від 21.01.2021 року укладених між Кісілем П. В. та Кременецькою міською радою,  відповідно статті 57, 62 ГК України,  частини третьої статті 10 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 7 статті 16, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Скликати чергову тридцять третю сесію Кременецької міської ради VІІІ скликання, 13 червня 2023 року о 12.00 год. в залі засідань адміністративного приміщення Кременецької міської ради за адресою вул. Шевченка, 56.

2. На розгляд  ради винести такі питання:

1. Про виконання рішення Рівненського міського суду Рівненської області від 03.05.2023 року по справі №509//12405/22.

Доповідає:  Олена ТАРТАК – начальник юридичного відділу

2. Про приватизацію об’єкта комунальної власності  Кременецької міської територіальної громади  шляхом продажу на аукціоні

Доповідає: Наталія Сахаровська – головний спеціаліст відділу житлово -комунального господарства, благоустрою, інфраструктури та комунальної власності.

3. Про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів

Доповідає:  Олена ТАРТАК – начальник юридичного відділу

4. Про внесення змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2023 рік.

Доповідає: Надія Тімахова - начальник фінансового управління Кременецької міської ради.

5. Різне.

3. Секретарю Кременецької міської ради Ігорю ОСТАПЧУКУ оприлюднити через засоби масової інформації та Інтернет-ресурси розпорядження про скликання чергової тридцять третьої сесії Кременецької міської ради VІІІ скликання, організувати підготовку та проведення пленарного засідання сесії міської ради, забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

4. Заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання сесії міської ради та вчасно оприлюднити проєкти рішень сесії на сайті Кременецької міської ради.

5. На сесію запросити заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств міської ради, керівників районної військової адміністрації та районної ради, представників громадських, політичних організацій та засобів масової інформації.

6. Розпорядження Кременецького міського голови від 04 травня 2023 року № 79-ОД «Про скликання позачергової тридцять третьої сесії Кременецької міської ради VІІІ скликання» вважати таким, що втратило чинність, в зв’язку з прийняттям цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                                                            Андрій СМАГЛЮК

З розпорядженням ознайомлені:

Ігор ОСТАПЧУК