Молодь на ринку праці Кременеччини

Дата: 27.06.2023 14:56

Остання неділя червня – Всеукраїнський День молоді. Сьогоднішні учні, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці формуватимуть майбутнє нашої держави, усіх сфер економіки та життєдіяльності соціуму.

Служба зайнятості  Кременеччини  активно сприяє молодим жителям області у тому, аби вони знайшли себе на ринку праці: свідомо та виважено обрали професію, здобули її, знайшли місця праці, реалізували свій фаховий потенціал.

Протягом січня-травня 2023 року 141 особа з числа молоді до 35 років (24,2 % від загальної кількості) шукали роботу через службу зайнятості області. З них, 8 випускники ВНЗ, 4 - професійно-технічних закладів освіти.

Цьогоріч вдалося працевлаштувати 24 молодих громадян. 3 безробітних віком до 35 років за спрямуванням служби зайнятості пройшли професійне навчання. 4 молодих краян було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру. Профорієнтаційні послуги було надано 141 молодому безробітному.

На 1 червня 2023 року 43 безробітних з числа молоді продовжували пошук роботи через обласну службу зайнятості. Більшість з них за групами професій - працівники сфери торгівлі та послуг і професіонали; за професією: продавеці, кухарі, вчителі, водії.

За більш детальною інформацією зверніться у Кременецьку філію Тернопільського обласного центру зайнятості.

Відділ кар’єрного консультування Кременецької філії

Тернопільського обласного центру зайнятості