Дата: 04.07.2023 16:50

На публічне обговорення виноситься регуляторний акт, який підготовлений відповідно до вимог Законів України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні, з метою приведення тарифу на перевезення пасажирів міським пасажирським транспортом до економічно-обґрунтованого рівня.

Пропозиції та зауваження протягом місяця (до 04 серпня 2023 року) будуть прийматися від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань розробником проєкту регуляторного акта як на електронну адресу: officekremrada@ukr.net,  так і у письмовому вигляді за адресою: м. Кременець, вул. Шевченка, 67.

Проект рішення «Про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському автомобільному транспорті» та аналіз регуляторного впливу

ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК постійної депутатської комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва