Робота є! На Тернопільщині потрібні пекарі

Дата: 05.07.2023 14:28

На сьогодні роботодавці Тернопільщини мають більше 20-ти актуальних вакансій пекарів. Такі фахівці потрібні на хлібзаводах, у пекарнях, закладах громадського харчування та ін. Зарплата - до 12 тис. грн.

Найвищу оплату праці пекаря пропонує ТОВ «Продлюкс Плюс». По 10 тис. грн будуть отримувати пекарі у ТОВ «Пекарські традиції», ТОВ «Тернопільхлібпром», ФОП Хіта Марія Андріївна (пекарня).

Якщо у Вас немає відповідної кваліфікації, за спрямуванням служби зайнятості професію пекаря 2-3 розрядів можна здобути за 3,9 міс у Тернопільському вищому професійному училищі ресторанного сервісу і торгівлі. Навчання здійснюється за індивідуальним планом і програмою на замовлення роботодавця.

Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil)

Якщо Вас зацікавили вакансії та можливість професійної підготовки за більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» - 0635765756.