Проєкт «Інтерактивна інвестиційна карта Кременецької громади» в дії

Дата: 18.07.2023 08:42

В квітні 2023 року в Кременецькій міській раді було презентовано проєкт - Інтерактивна інвестиційна карта Кременецької громади реалізований ГО «Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад» за підтримки програми USAID "Конкурентноспроможна економіка України" та Фонду Східна Європа.Ідею щодо розроблення такої карти ще на початковому етапі підтримала Кременецька міська рада. На карті нанесено, українською та англійською мовами, інформацію про інвестиційно привабливіземельні ділянки, об’єкти нерухомості та майнові комплекси, що перебувають у державній, комунальній та приватній власності. Інвестор вже зараз зробивши кілька кліків має можливість отримати детальну інформацію про кожен потенційний об’єкт інвестування, прийняти рішення керуючись інформацією про об'єкт (місце розташування та вигідність його по відношенню до інших об'єктів, його площу, детальний опис об'єкта, інформацію про форму власності або користування, цільове та функціональне призначення, підведення інженерних мереж).

На сьогодні завдяки функціонуванню такої карти через електронні торги реалізовано (продано) право оренди по двох земельних ділянках.

Переглянути інтерактивну інвестиційну карту можна за посиланням: https://gis-investkre.hub.arcgis.com/?fbclid=IwAR0Q5BLL3rpVpWUkOp0DWot2UUA2O_K73HI4w0z5AytNbkn4TsmJ4COr7Xo

Додатково інформуємо, що власники приміщень чи ділянок, які знаходяться в межах громади і якімають намір продати, чи здати в оренду теж можуть зайти та заповнити поля невеликої форми за посиланням: https://survey123.arcgis.com/share/eb0f73cf897e4fb88865ab8bcd671f15?fbclid=IwAR2O0me_HLxcDP8wL91qXeTs2ZPXHb1ovtlMAYH3RCfqT_WgoAjAySHUvi0          Після заповнення форми усі пропозиції з’являться на карті.