Оголошується прийом документів для участі у конкурсі проектів у 2023 рік в рамках реалізації заходів Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів у Кременецькій міській територіальній громаді

Дата: 17.07.2023 17:30

Управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради оголошує прийом документів для участі у конкурсі проектів у 2023 рік в рамках реалізації заходів Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово – будівельних кооперативів Кременецької міської територіальної громади на 2023-2025 роки.

Співфінансування з місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади здійснюється у розмірі 50% або менше, але не більше 150,0 тис. грн. залежно від загальної вартості проекту ОСББ/ЖБК.

Проектні заявки подаються в рамках реалізації таких заходів Програми:

1. Співфінансування капітальних ремонтів житлових будинків, а також поточний ремонт житлового фонду у житлових будинках ОСББ/ЖБК;
  2. Співфінансування капітального ремонту покрівлі для потреб багатоквартирних житлових будинків ОСББ/ЖБК;
  3. Співфінансування інноваційних пілотних проектів по термомодернізації будинків;
  4. Співфінансування встановлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків, інших елементів благоустрою.

Замовниками робіт відповідно до Програми є ОСББ/ЖБК.

Критерії відбору проектів:

1. відповідність умовам подання проектних заявок згідно Програми:
    1. ОСББ/ЖБК має статус юридичної особи;
    2.  Проектна заявка відповідає формі наведеній в Додатку 3 до Програми;
    3. Подано визначені додатки до проектної заявки в Додатку 3 до Програми
    4. наявність документів про право власності або право постійного користування земельною ділянкою під об’єктом;
    5. довідка з банку, що підтверджує розмір внеску ОСББ/ЖБК для заявленого співфінансування;
  2. актуальність і змістовність кошторисної документації;
  3. користь, що отримає громада ОСББ/ЖБК та очікуваний довгостроковий ефект.

Для участі у конкурсі проектів ОСББ/ЖБК необхідно подати лист-звернення адресоване начальнику управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради з проектною заявкою та додатками до неї.

Форму проектної заявки та перелік документів до неї наведено в Додатку №3 до Програми підтримки ОСББ, ЖБК у Кременецькій міській територіальної громаді на 2023-2025 роки (тут посилання на програму).

РОЗПОРЯДЖЕННЯ КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ «Про затвердження положення про конкурсну комісію та склад конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу проектів в рамках реалізації заходів Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, ЖБК у Кременецькій міській територіальній громаді на 2023-2025 роки» (тут посилання на розпорядження)

Положення про Конкурсну комісію з визначення переможців конкурсу проектів в рамках реалізації заходів Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, ЖБК у Кременецькій міській територіальній громаді на 2023-2025 роки (тут посилання на положення)

ПРОЕКТНА ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ  ПРОЕКТІВ (Посилання на проекту заявку)

Подання проектів ОСББ/ЖБК у 2023 році здійснюється до 01 вересня 2023 року.

Адреса прийому заявок на участь у конкурсному відборі проектів для участі у Програмі: вул. Потік Ірва, 35, м. Кременець

Відділ житлово-комунального господарства управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради

Телефон для довідок: (03546) 2 42 90.