СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 01.08.2023 11:26

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від  31  липня  2023 року                                                                             № 144-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати  чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради     03 серпня 2023 року о  10.00 год.  у залі засідань адміністративного приміщення Кременецької  міської ради за адресою вул. Шевченка, 56.

1. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

1.1. Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна.

Інформує: нач.  юридичного відділу Олена ТАРТАК

1.2. Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна.

Інформує: нач.  юридичного відділу Олена ТАРТАК

1.3. Про схвалення положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в мистецьких школах Кременецької міської територіальної громади.

Інформує: нач. відділу культури і туризму Ганна БОБРОВСЬКА

1.4. Про схвалення внесення змін у Програму сприяння територіальній обороні в Кременецькій міській територіальній громаді на 2022-2024 роки.

Інформує: спеціаліст відділу оборонної та мобілізаційної роботи Оксана ПИЛИПОВИЧ

1.5. Про схвалення змін до Програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 202-2024 роки.

Інформує: нач. управління соцзахисту населення та охорони здоров’я  Роман НАБОК

1.6. Про схвалення Програми сприяння діяльності 5-ої державної пожежно-рятувальної частини 5-ого державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України У Тернопільській області на 2023-2025 роки.

Інформує: нач. відділу муніципальної інспекції, взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту населення Юліан ЛАНОВЕЦЬКИЙ

1.7. Про схвалення внесення змін у Програму «Збереження культурної спадщини Кременецької міської територіальної громади на 2021-2026 роки»,  затвердженої рішенням сесії Кременецької міської ради від 17 червня 2021 року № 1420.

Інформує: заст. міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Микола МАТВІЮК

1.8.  Про схвалення проєкту Програми мобілізації зусиль Кременецької міської територіальної громади в особі Кременецької міської ради, Кременецької ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області Державної податкової служби України із забезпечення надходжень до місцевого бюджету на 2024-2026 роки.

Інформує: нач. фінансового управління Надія ТІМАХОВА

1.9. Про схвалення звіту про виконання місцевого бюджету Кременецької міської иериторіальної громади за перше півріччя 2023 року.

Інформує: нач. фінансового управління Надія ТІМАХОВА

1.10. Про схвалення проєкту змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2023 рік.

Інформує: нач. фінансового управління Надія ТІМАХОВА

1.11. Про затвердження проектно-кошторисної  документації на проведення поточного ремонту по вулиці Бориса Харчука в місті Кременець Тернопільської області.

Інформує: заст. міського голови Ігор ГУК

1.12.  Про затвердження проектно-кошторисної документації на проведення поточного ремонту по вул. Київська в місті Кременець Тернопільської області.

Інформує: заст. міського голови Ігор ГУК

1.13. Про затвердження проектно-кошторисної  документації на проведення поточного ремонту проїзду від вулиці Петлюри до закладу дошкільної освіти № 2 в місті Кременець Тернопільської області.

Інформує: заст. міського голови Ігор ГУК

1.14. Про перпедачу запасів (солі) з управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин на КП «Кременецьблагоустрій».

Інформує: нач.  відділу ЖКГ, благоустрою, інфраструктури та комунальної власності Олександр ПУРДИК

1.15.  Про догляд за об’єктами благоустрою зеленого господарства.

1.16.  Про надання допомоги на поховання.

Інформує: начальник відділу кадрів Ірина СОБЧУК.

1.17. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення міської територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: начальник відділу кадрів Ірина СОБЧУК.

2. Начальнику відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування  СОБЧУК І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                              Микола МАТВІЮК

Ірина СОБЧУК