Пробація. День відкритих дверей

Дата: 08.08.2023 16:13

07 серпня 2023 р. з нагоди Дня відкритих дверей, персоналом Кременецького районного сектору №1 проводилися заходи у вигляді ознайомлення суб’єктів пробації, правопорушників, жителів Кременецького району та працівників підприємств, установ і організацій із суттю та завданнями пробації, особливостями роботи, а також можливостями для співпраці з громадськими й благодійними фондами та волонтерами пробації.

День відкритих дверей пройшов у цікавій та змістовній формі, усі присутні із задоволенням активно брали участь у заході, задавали питання та отримали багато корисної інформації про діяльність пробації, права та обов’язки людини та громадянина а також можливість отримати безоплатну вторинну правову допомогу.

Присутнім були презентовані основні напрями діяльності, завдання, що виконує орган пробації, головні аспекти пробаційного нагляду за клієнтами пробації, вручено буклети «Поговоримо про пробацію» також їх було ознайомлено з організацією волонтерської діяльності в пробації.

У наслідок проведеного заходу до присутніх доносилися аспекти щодо виховання поваги до Конституції, законів України та державної символіки, укріплення розуміння взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю а також сприяння набуттю патріотичного досвіду.