Повідомлення (інформування) про намір встановлення нових тарифів на послугу з поводження з твердими побутовими відходами для всіх категорій споживачів на території Кременецької громади

Дата: 22.08.2023 15:58

Комунальне підприємство Кременецької міської ради «Міськводгосп» пропонує тарифна послуги з поводження з побутовими відходами для кінцевого споживача в розмірі 157,16 гривень за один кубічний метр враховуючи ПДВ, що відповідно до норм утворення відходів затвердженим Рішенням Виконавчого комітету Кременецької міської ради від 04 листопада 2021 року № 424 місячна плата за надані вищевказані послуги будуть становити:

• для одного жителя багатоквартирного будинку – 23,89 грн.;
  • для одно жителя житлового будинку  індивідуальної забудови – 22,16 грн

Планові витрати (виробнича собівартість)               -  130,97 грн/м3

У тому числі: прямі витрат                                          - 107,32 грн/м3;

загальновиробничі розділені витрати –  11,94 грн/м3;

адміністративні витрати                        – 11,71 грн/м3.

Прибуток:                                                                        - 0,00 грн/м3;

Податок на додану вартість                                           - 26,19 грн/м3;

Тариф із врахуванням ПДВ                                           -157,16 грн/м3.

В тому числі РОЗРАХУНОК економічно обґрунтованого тарифу на послугу з поводженням з твердими побутовими відходами (знешкодження) відходів:

Планові витрати (виробнича собівартість)               -  72,90 грн/м3

У тому числі: прямі витрат                                          - 61,75 грн/м3;

загальновиробничі розділені витрати –  5,63 грн/м3;

адміністративні витрати                        – 5,52 грн/м3.

Прибуток:                                                                        - 0,00 грн/м3;

Податок на додану вартість                                           - 14,58 грн/м3;

Тариф із врахуванням ПДВ                                           - 87,48 грн/м3.

Діючий тариф був встановлений рішенням  Виконавчого комітету Кременецької міської ради від 18 квітня 2018 року №1044, а саме:

Послуга

Тариф, грн./м3 з урахуванням ПДВ

з вивезення твердих побутових відходів

• для населення і бюджетних організацій – 121,80 грн
  • для інших споживачів – 127,56 грн

КП «Міськводгосп» інформує, що на зміну тарифів на послугу з поводження з твердими побутовими відходами  вплинули в першу чергу наступні чинники:

• - збільшення витрат  на закупівлю паливо-мастильних матеріалів, зокрема:  дизельного палива – на 85 % ( з 22,38 грн – до 43,03 грн, без ПДВ); мастила – на 300% (з 25,75 грн, передбачених у діючому тарифі, до 75,20 грн, без ПДВ);

- зростанням прожиткового мінімуму для працездатних осіб на  46 % ( у діючому тарифі закладено  1841 грн , в 2023 року - 2684 грн) та рівня мінімальної заробітної плати  на 80 % (в чинному тарифі  врахована  мінімальна заробітна  3723 грн, а в 2023 року – 6700 грн).

Отже, приведення тарифів на послуги зповодження з твердими побутовими відходами до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для належного функціонування підприємства.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб будуть прийматися за адресою виконавця комунальних послуг – КП «Міськводгосп» (47003 місто Кременець Тернопільська область вулиця Словацького будинок 6, електронна пошта vodosovtaruf@ukr.net), та органу уповноваженого встановлювати тарифи – виконавчий комітет Кременецької міської ради (47003 місто Кременець вулиця Шевченка будинок 56, електронна пошта officekremrada@ukr.net) на протязі 10 (десяти календарних днів) з дня інформування (розміщення повідомлення) споживачів на офіційному сайті Кременецької міської ради.

Директор

КП «Міськводгосп»                                                                                      Олег ВОЛЯНЮК