До уваги мешканців громади!!! Оголошення про зміну тарифів на перевезення у міському пасажирському автомобільному транспорті

Дата: 31.08.2023 14:18

До уваги мешканців громади!!!

Рішенням виконавчого комітету Кременецької міської ради від 25 серпня 2023 року встановлено тариф на проїзд у міському пасажирському автомобільному транспорті в розмірі 12,00 грн. з пасажира за разове перевезення та перевезення учнів загальноосвітніх навчальних закладів – у навчальні дні року без часових обмежень за наявності учнівського квитка за тарифом 5,00 грн. з пасажира за разове перевезення (в інший період – за тарифом 12,00 грн).

Дане рішення набирає чинності з дня офіційного оприлюднення на офіційному сайті Кременецької міської ради, а саме з 04 вересня 2023 року.

Також, затверджено перелік пільгових категорій громадян за перевезення яких у міському пасажирському автомобільному транспорті здійснюється відшкодування:

Документ, що дає право на безкоштовний проїзд

Підстава

Ветерани війни

1

Учасники бойових дій, а також особи, прирівняні до них

посвідчення учасника бойових дій

2

Особи з інвалідністю внаслідок війни та прирівняні до них особи

посвідчення встановленого зразка

3

Особа, яка супроводжує особу з інвалідністю I групи

Громадяни, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

4

Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1

посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1 серія А (з вкладкою)

Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

5

Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський АЕС, які належать до категорії 2

посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС зі штампом червоного кольору «Перереєстровано» (категорія 2 серія А)

Особи з інвалідністю

6

Особи з інвалідністю І, ІІ групи

посвідчення, яке підтверджує відповідний статус (пенсійне посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги в яких зазначено групу та причину інвалідності) чи довідка

Закон України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю Україні» , постанова Кабінету Міністрів України «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. №354» від 16 серпня 1994 № 555 .

7

Особи, які супроводжують осіб з інвалідністю I групи або дітей з інвалідністю (не більше однієї особи, яка супроводжує особу з інвалідністю I групи або дитину з інвалідністю)

8

Діти з інвалідністю