УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 19.09.2023 11:29

З 26  по 28 вересня  2023р. на території  Кременецького району працюватиме унікальна мобільна лабораторія Seegene, отримана від уряду Південної Кореї за сприяння Бюро ВООЗ в Україні та МОЗ України. Вона оснащена дороговартісним обладнанням , що дозволяє проводити дослідження біологічного матеріалу з високою точністю. У пересувній лабораторії будуть працювати висококваліфіковані фахівці ДУ "Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України ", які пройшли відповідне навчання у Німеччині.

Мобільну лабораторію встановлять на території КНП "Кременецька опорна лікарня" за адресою :   м.Кременець, вул. Горбача,1.

До вашої уваги увесь спектр послуг, які надаватимуть :

- дослідження на COVID-19 методом ПЛР (безкоштовно)

- дослідження на вірусні ГЕПАТИТИ В і С методом ПЛР - 365 грн за кожен показник

-  дослідження на ХВОРОБУ ЛАЙМА методом ПЛР - 304 грн, методом ІФА на Ig M - 174,77 грн,на Ig G - 168,92 грн

- дослідження на гельмінтози АСКАРИДОЗ, ТОКСОКАРОЗ, ЛЯМБЛІОЗ  методом ІФА -216 грн за кожне дослідження

- дослідження на кашлюк методом ІФА - 243 грн.

Контактний тел. Кременецького МРЦ ДУ "Тернопільський ОЦКПХ МОЗ" 0987620160

Запрошуємо усіх бажаючих перевірити стан свого організму на наявність поширених інфекційних захворювань .