Щодо програми реімбурсації лікарських засобів „Доступні ліки”

Дата: 16.10.2023 10:21

Програма реімбурсації лікарських засобів „Доступні ліки” діє понад п’ять років, та, незважаючи на воєнний стан, продовжує розвиватись та розширюватись. Мета програми – зменшення фінансового навантаження на пацієнтів та збільшення доступності ліків. Реімбурсація – це механізм, за яким держава відшкодовує аптекам вартість лікарських засобів. Укласти договір про реімбурсацію з НСЗУ може аптечний заклад будь-якої форми власності – як комунальної, так і приватної. Національна служба здоров’я України запрошує аптечні заклади укладати договори на програму реімбурсації „Доступні ліки” та отримувати всі переваги, а саме – відшкодування вартості широкого переліку лікарських засобів від держави.