Повідомлення про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 18.10.2023 16:43

СВЯТО-БОГОЯВЛЕНСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ МОНАСТИР ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (код ЄДРПОУ – 23587686, юридична адреса - 47003, Тернопільська обл., Кременецький р-н, м. Кременець, вул. Дубенська, 2, тел. (035)-466-20-34, ел. пошта – dobrinoviuriy@gmail.com) повідомляє про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для майданчика за адресою: 47003, Тернопільська обл., Кременецький р-н, м. Кременець, вул. Дубенська, 2.

Основний вид економічної діяльності згідно КВЕД  - діяльність релігійних організацій (94.91); випуск продукції не здійснюється.

Дозвіл на викиди оформлюється вперше з метою отримання права на експлуатацію обладнання, з якого в атмосферне повітря надходять забруднюючі речовини.

Джерелами утворення забруднюючих речовин в атмосферу є опалювальні котли, обладнання газорізально-зварювальна дільниця (зварювальні апарати та газовий різак), а також корівник та дизельний генератор. Експлуатація даного обладнання  не підлягає оцінці впливу на довкілля та прямо не передбачена вимогами ч. 2 та ч. 3 ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

В процесі діяльності підприємства в атмосферне повітря від джерел викидів потрапляють наступні забруднюючі речовини: (залізо та його сполуки у перерахунку на залізо) – 0,002 т/рік; манган та його сполуки( у перрахунку на діоксид мангану) – 0,0002 т/рік; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом – 0,341 т/рік; азоту діоксид - 0,235 т/рік; азоту (1) оксид (N2O) - 0,005 т/рік; аміак – 0,020 т/рік; диметилсульфид – 0,0004 т/рік; метилмеркаптан – 0,0002 т/рік; сірки діоксид – 0,006 т/рік; сірководень – 0,002 т/рік; вуглецю оксид - 0,218 т/рік;  вуглецю діоксид – 211,411 т/рік; диметиламін – 0,008 т/рік; неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС) – 0,046 т/рік; вуглеводні насичені С1219 (розчинник РПК-26511 та ін.) (у перерахунку на сумарний органічний вуглець - 0,2×10-10 т/рік; альдегід пропіоновий – 0,002 т/рік; кислота капронова – 0,002 т/рік; фенол – 0,0002 т/рік; метан – 1,628 т/рік.

Підприємство відноситься до третьої групи по ступеню впливу на забруднення атмосферного повітря.

На підприємстві немає виробництв і технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології і методи керування.

Аналіз даних інвентаризації джерел викидів свідчить про те, що фактичні викиди забруднюючих речовин менші, ніж нормативні граничнодопустимі викиди, заходи щодо скорочення обсягів викидів не плануються.

Встановлені нормативи гранично-допустимих викидів дотримуються. Перевищення гранично-допустимих концентрацій на межі санітарно-захисної зони відсутні.

З приводу зауважень та пропозицій звертатись до Тернопільської обласної військової адміністрації за адресою: м. Тернопіль, вул. М. Грушевського, 8, е-mail: eco_ter@eco.te.gov.ua, тел. (0352) 25-95-93. Строки подання зауважень та пропозицій: 30 календарних днів з дня публікації.