Зустріч учнів з батьком і сином Крутевичами

Дата: 01.11.2023 15:27

У  Великобережецькому літературно- меморіальному музеї О. Неприцького- Грановського відбулася зустріч учнів,членів гуртка"Історичне краєзнавство"(керівник- Валентина Федорук) з батьком і сином Крутевичами.

Володимир Крутевич-старший - людина, яка 50 років займається дослідницько-пошуковою роботою. Було цікаво дізнатися, з чого все почалося, що підштовхнуло зайнятися тим, що стало справою усього життя. Веселі історії життя, віднайдені та систематизовані знахідки і старі фото м.Кременця.....такі незнайомі місця , але такі рідні.

Володимир Крутевич-молодший відомий як прекрасний художник та волонтер! Історії простих людей, яких він не зможе забути ніколи, вразили усіх! А ще - знову фото, але сучасні, з передової, з воїнами, з простими жителями....розбиті будинки та душі...Діти з великим захопленням слухали гостей, задавали цікаві питання.

Недаремно в народі кажуть:"Без минулого, немає майбутнього!"