Виставка- репортаж "У дивосвіті поезій і ляльок О. Неприцького- Грановського"

Дата: 09.11.2023 15:25

З метою популяризації мистецької й поетичної спадщини О Неприцького- Грановського з нагоди 136-ї річниці з Дня народження відомого вченого, у Крижівському народному краєзнавчому музеї було проведено виставку- репортаж "У дивосвіті поезій і ляльок О. Неприцького- Грановського" для учнів 1-9 класів Крижівської гімназії. Науковий співробітник Великобережецького літературно- меморіального музею ознайомила дітей з культурною спадщиною видатного поета, художника, писанкаря, вченого, зокрема зупинилась на його поетичній та мистецькій творчості. Учнів школи захопила унікальна колекція ляльок О.Неприцького- Грановського,яка нараховує 202 ляльки близько з 60- ти країн світу і  яка є одним з найбільших надбань нашого краянина.