Щодо отримання пільг на послуги із вивезення ТВП

Дата: 18.04.2019 17:37

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?????»??????"

Комунальне підприємство Кременецької міської ради «Міськводгосп» повідомляє, що згідно публічного договору, опублікованого в газеті «Діалог» 29.03.2019 та на сайті Кременецької міської ради 01.04.2019, жителям міста Кременець з 01 квітня поточного року нараховано плату за надання послуг із вивезення твердих побутових відходів.

Одержувачів пільг просимо терміново звернутись в міське управління соціального захисту населення із заявами на встановлення таких пільг, оскільки згідно останньої наданої управлінням інформації, без таких заяв пільги у квітні поточного року не будуть нараховані.

Додатково просимо, у випадку змін у складі сім’ї, інших даних щодо кількості проживаючих звертатись в абонентський відділ КП «Міськводгосп».