Дата: 16.03.2018 17:53

15 березня 2018 року працівниками Кременецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Відділом у справах сім'ї, молоді та спорту Кременецької міської ради для факультету «Кравець, вишивальник» проведено лекцію з елементами тренінгу: «Підвищення самоусвідомлення особистості, як превентивний елемент в системі протидії торгівлі людьми»» у ДНЗ Кременецький професійний ліцей. Завдяки проведення лекції з елементами тренінгу, вдалося :
  підвищити рівень поінформованості та усвідомлення гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорено причини, форми та ознаки явища, показані небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, звернено увагу до гендерних проблем, пи­тань про честь та гідність людей,сформовано навички обережної поведінки та вмін­ня захищати власну гідність,
толерантного ставлення до постраждалих від торгівлі людьми;сформовано ставлення до торгівлі людьми як порушення прав людини та ганебного явища сучасності. ознайомлені з національними і міжнародними документами щодо попередження торгів.