Представлення голови Кременецької райдержадміністрації

Дата: 27.02.2018 17:56

Сьогодні у залі засідань Кременецької районної ради відбулося представлення новопризначеного голови Кременецької райдержадміністрації Володимира Козубського. Очільника району, який до цього виконував обов`язки впродовж десяти місяців, представив голова Тернопільської ОДА Степан Барна. Він також подякув за роботу попереднику Володимира Козубського - Сергію Сімчуку.

Привітав колегу та взяв участь у заході міський голова Кременця Олексій Ковальчук. Долучилися й працівники апарату міськради, відділів та управлінь.

Олексій Ковальчук зазначив, що сподівається на плідну співпрацю та цілковите взаєморозуміння із районними керівниками. Адже, як міська, так і районна влада працює в інтересах кременчан.