Інформаційний семінар щодо укомплектування військових вакансій

Дата: 16.01.2024 15:52

16.01.2024 р. в  приміщенні  Кременецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся  інформаційний семінар, щодо укомплектування військових вакансій за участі  тимчасово виконуючого обов’язків начальника відділу рекрутингу та комплектування Кременецького районного ТЦК та СП лейтенанта Наталії  Рудійчук.

Безробітних ознайомили з інформацією про основні завдання та обов’язки військовослужбовців, більш детально розповіли про вимоги до кандидатів, переваги грошового, медичного, житлового забезпечення та інші пільги.

Захід відбувся у формі інформаційної дискусії, під час якого, представник Кременецького районного ТЦК та СП досить доступно та аргументовано надав відповіді на поставлені запитання.