СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 18.01.2024 12:40

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від  17 січня  2024 року                                                                   № 15-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати  чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради     22 січня 2024 року о  11.00 год.  у залі засідань адміністративного приміщення Кременецької  міської ради за адресою вул. Шевченка, 56.

1. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

1.1. Про розгляд скарги Шевчука П. К. на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Кременецької міської ради №129 від 12 жовтня 2023 року.

Інформує: гол. спец. - юрисконсульт  юридичного відділу Мар’яна ПАЛЯНИЦЯ

1.2. Про затвердження Порядку  проведення перевірок та аудитів відділом внутрішнього аудиту Кременецької міської ради.

Інформує: нач. відділу внутрішнього аудиту Людмила СТАНЬКО

1.3. Про схвалення  «Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на території Кременецької міської територіальної громади на 2024 рік»

Інформує: нач. упр.соц. захисту населення та охорони здоров’я Роман НАБОК

1.4. Про затвердження переліку видів громадських робіт та робіт тимчасового характеру на 2024 рік.

Інформує: нач. упр.соц. захисту населення та охорони здоров’я Роман НАБОК

1.5. Про передачу з балансу Управління  соціального захисту населення та охорони здоров’я Кременецької міської ради на баланс  Кременецької міської ради  товарно-матеріальних цінностей.

Інформує: нач. упр.соц. захисту населення та охорони здоров’я Роман НАБОК

1.6. Про схвалення внесення змін до рішення міської ради від 31 січня 2023 року № 4209 «Про затвердження програми фінансової підтримки громадських спортивних організацій на 2023- 2026 роки» та викласти у новій редакції.

Інформує: нач. відд. у справах сім’ї, молоді та спорту Андрій СТАНІСЛАВЕНКО

1.7. Про безоплатну передачу комунального майна з балансу КП   «Кременецьблагоустрій» на баланс КП «Місьводгосп».

Інформує: заст. міського голови  Ігор ГУК

1.8. Про погодження проїзду вантажних автомобілів у місті Кременець.

Інформує: заст. міського голови Ігор ГУК

1.9. Про схвалення програми для забезпечення виконання Кременецькою міською радою та її самостійними структурними підрозділами рішень суду та  пов’язаних із ними стягнень на 2024 рік.

Інформує: нач. упр. архітектури, ЖКГ та земельних відносин Павло РИМАР

1.10. Про погодження проведення проєктно-вишукувальних та будівельно-монтажних робіт на прокладання волокно-оптичної  лінії зв’язку.

Інформує: нач. упр. архітектури, ЖКГ та земельних відносин Павло РИМАР

1.11. Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою по вул. Шевченка у м. Кременець.

Інформує: нач. упр. архітектури, ЖКГ та земельних відносин Павло РИМАР

1.12. Про догляд за об’єктами благоустрою зеленого господарства.

Інформує: нач. відділу ЖКГ, благоустрою та комунальної власності Олександр ПУРДИК

1.13. Про зарахування на квартирний облік ПАШКОВСЬКОГО Б.А.

1.14. Про зарахування на квартирний облік ГАМОТУ О.А.

1.15. Про зарахування на квартирний облік СИДОРЕНКО І.Р.

1.16. Про зарахування на квартирний облік ДЖИГАНА М.В.

1.17. Про надання допомоги на поховання.

Інформує: начальник відділу кадрів Ірина СОБЧУК.

1.18. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення міської територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: начальник відділу кадрів Ірина СОБЧУК

2. Начальнику відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування  СОБЧУК І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                                Андрій СМАГЛЮК

Ірина СОБЧУК