Кременець. Колективу навчально-курсового комбінату – про послуги служби зайнятості

Дата: 26.01.2024 14:23

Про ваучери на оплату навчання, можливості професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації за спрямуванням Державної служби зайнятості йшла мова під час робочої зустрічі директора Кременецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості Олега Ілинича з керівником та колективом Тернопільського навчально-курсового комбінату.

Також директор Кременецької філії ознайомив присутніх із можливостями відкриття або розвитку власної справи за грантовою програмою єРобота, яку супроводжує служба зайнятості; надання працедавцям компенсацій у разі працевлаштування безробітних різних категорій, у тому числі й учасників бойових дій, та компенсації витрат у разі облаштування робочих місць для осіб першої та другої групи інвалідності.

Під час зустрічі керівники установ обговорили шляхи подальшої співпраці.