Відкриття інтеграційного простору

Дата: 22.02.2024 09:40

21 лютого відбулося відкриття першого інтеграційного простору у Кременецькій громаді на базі Публічної бібліотеки ім. Юліуша Словацького, на якому були присутні представники влади, Благодійного фонду "Рокада", а також керівники та члени громадських молодіжних організацій Кременеччини.

Громадсько-мистецький центр Молодіжний простір створений завдяки участі Благодійного фонду "Рокада" - Тернопіль та Кременецької міської ради.

Створення молодіжного простору дозволить молоді раціонально та з користю використовувати свій час, виявити всі свої приховані таланти, відпочити в компанії однолітків. Простір організовує культурний відпочинок і різноманітну діяльність молоді у вільний час. Дасть можливість кожному освоїти сучасні способи використання вільного часу і допоможе стати цікавими, корисними і активними людьми.