Науково-практична конференція «Синергія догляду за ґрунтами та живлення рослин»

Дата: 07.03.2024 13:23

Інформаційне агенство «ІНФОІНДУСТРІЯ» в партнерстві з Агрохімічною компанією «ЕРОСДОРФ», Науково-виробничою ТОВ «СІНТА» і Агрохімічною компанією «Бастіон» планує провести науково-практичну конференцію «Синергія догляду за ґрунтами та живлення рослин» 14 березня 2024 року в готелі «Супутник», м. Львів,  вул. Княгині Ольги, 116.

Поточна ситуація в Україні, війна, проблеми із добривами та спродажем агропродукції змушують аграріїв» шукати шляхи виживання. Найдорожче для фермера є земля, яка годує, надихає, потребує опіки, живлення та догляду.

Земля - ніби живий організм, кожного року вона прокидається після зими, отримає вологу, поживні речовини і, при правильному догляді і вірному підбору насіння, дає такий бажаний і довгоочікуваний врожай. Врожай, за який боролись, в який вкладали кошти, сили і час господарники, фермери.

З війною змінились наші можливості, пріоритети, але не змінились цілі агровиробництва. Головна ціль - оптимальний за показниками врожай. Для досягнення цієї цілі основний ключ - добрива і їх оптимальний підбір в наявних грунтах. Це найбільш цікава і гнучка складова врожаю, яка допоможе фермеру зберегти господарство навіть під час руйнівних навколишніх обставин.

Конференція присвячується розумінню проблем живлення, оптимальних шляхів, їх вирішення, обговорення та живе спілкування з експертами, успішними агрономами та вивчення успішних українських виробників добрив.

Запрошуємо аграрні господарства та фермерів прийняти участь у конференції.

У випадку зацікавленості, телефонуйтеː 0675366707 Гордейчук Д.В.

Посилання на захід: https://sites.google.com/view/synergia-dobryva-grunt/ , щоб прийняти участь треба зареєструватись.