Безробітні кременчани тепер знають, хто такі «ловці мрій»

Дата: 14.03.2024 09:26

Про ризики нелегальної трудової міграції та можливі наслідки нелегального перебування за кордоном дізналися безробітні, які побували на інформаційному семінарі, що відбувся у Кременецькій філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

Присутні ознайомились з поняттям «торгівля людьми» та групами ризику, з видами трудової міграції, перевагами та недоліками працевлаштування за кордоном. Мова йшла про те, що жертви торгівців людьми можуть бути «продані» не лише для трудової експлуатації, а й для примусового жебрацтва, втягнення у злочинність, сурогатного материнства, надання сексуальних послуг та ін.

У період воєнного стану в Україні у категорії ризику залишаються жінки та діти, адже вони першочергово покидають країну, прямуючи до сусідніх країн.

Слухачі переглянули відеоролик «Ловці мрій», де відображено, в які ситуції може потрапити людина та які методи застосовують торговці людьми.