Онлайн-вебінар "Практичні аспекти впровадження державних та компенсаційних грантових програм для підтримки та розвитку бізнесу"

Дата: 21.03.2024 14:40

В Тернопільській області розпочато реалізацію проєкту "Розвиток консультативних пунктів для бізнесу в територіальних громадах Тернопільської області", що реалізується Центром розвитку ініціатив "ІнСорс" у співпраці з Тернопільською обласною військовою адміністрацією в межах проєкту "Посилене партнерство для сталого розвитку", що фінансується урядом Швеції представленим Шведським агентством з питань міжнародної співпраці (SIDA) та імплементується Програмою Розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Відтак, в рамках проєкту розпочато цикл заходів для діючих та потенційних суб’єктів господарювання, зокрема 27 березня 2024 року о 11:00 год заплановано проведення онлайн-вебінару "Практичні аспекти впровадження державних та компенсаційних грантових програм для підтримки та розвитку бізнесу".

Запрошуємо на даний захід зацікавлених суб’єктів господарювання громади.

Реєстрація учасників заходу: http://surl.li/rnyds