СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 08.04.2024 14:17

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 05 квітня 2024 року                                                                       №76-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради 9 квітня 2024 року о 10.00 год. у залі засідань адміністративного приміщення Кременецької міської ради за адресою вул. Шевченка, 56.

1. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні     питання:

1.1. Про схвалення змін до Міської програми  розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради на 2024-2026 роки.

Інформує: заст. нач. управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Павло ЦЮМАН.

1.2. Про схвалення змін в «Програму організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на території Кременецької міської територіальної громади на 2024 рік».

1.3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22.06.2022р. №641

«Про здійснення комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб осіб які потребують надання соціальної послуг» (зі змінами від 31.03.2023р. № 1030).

1.4. Про затвердження розпорядження Кременецького міського голови «Про закінчення опалювального періоду 2023/2024 років в закладах охорони здоров'я та дошкільної освіти».

Інформує: заступник міського голови  Ігор ГУК.

1.5. Про затвердження положення та створення конкурсної комісії на отримання фінансової підтримки громадських організацій в галузі фізичної культури і спорту на 2024 рік.

Інформує: нач. відд. у справах сім’ї, молоді та спорту Андрій СТАНІСЛАВЕНКО.

1.6. Про встановлення режиму роботи об’єкту торгівлі в магазину Марічка».

Інформує: начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та проєктного менеджменту Алла СТЕЦЮК.

1.7. Про схвалення  проєкту змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2024 рік.

Інформує: начальника фінансового управління Надія ТІМАХОВА.

1.8. Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна.

Інформує: керуючий справами Борис ЛИТВИНЕНКО.

1.9. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: керуючий справами Борис ЛИТВИНЕНКО.

1.10. Про надання допомоги на поховання.

Інформує: керуючий справами Борис ЛИТВИНЕНКО.

2. Керуючому справами ЛИТВИНЕНКО Б.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                       Андрій СМАГЛЮК

Борис Литвиненко

Олена Тартак