Оголошення про проведення конкурсу з відбору незалежних членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради

Дата: 03.05.2024 08:44

Конкурсна комісія для проведення конкурсу з утворення наглядових рад закладів охорони здоров’я, що належать до комунальної власності Кременецької міської територіальної громади, відповідно до Порядку утворення наглядової ради закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про наглядову раду закладу охорони здоров’я» від 21.11.2023 р. №1221, рішення сесії Кременецької міської ради від 30.01.2024 року № 5315 «Про затвердження порядку утворення наглядової ради та положення про наглядову раду закладів охорони здоров’я, що належать до комунальної власності Кременецької міської територіальної громади», наказу управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Кременецької міської ради від 15.04.2024 року №15-ОД «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу з утворення наглядових рад закладів охорони здоров’я, що належать до комунальної власності Кременецької міської територіальної громади та затвердження її складу», оголошує проведення конкурсу з відбору незалежних членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради.

Згідно із пунктом 2 вищезазначеного Порядку незалежний член наглядової ради - фізична особа, яка є представником громадськості, обрана членом наглядової ради за результатами конкурсного відбору, проведеного відповідно до цього Порядку, на яку відсутній будь-який вплив з боку власника закладу та/або керівника закладу охорони здоров’я у процесі прийняття рішень під час виконання обов’язків члена наглядової ради.

Повне найменування підприємства: комунальне некомерційне підприємство «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради».

Місцезнаходження підприємства: 47004, вулиця Горбача,1, місто Кременець, Тернопільська область.

Дата початку подання документів: з 24 квітня 2024 року.

Кінцевий строк подання документів: до 17:00 години 14 травня 2024 року.

Адреса приймання документів для участі у конкурсі: м. Кременець, вул. Шевченка, 56 (ліве крило, перший поверх)

Адреса електронної пошти, на яку приймаються документи для участі у конкурсі, та для довідок: nahlaydova_kremenets@ukr.net

Номер телефону для довідок: 068 364 28 73

Для участі у конкурсі кандидати подають особисто або надсилають в електронній формі на адресу електронної пошти, зазначену в оголошенні, заяву про участь у конкурсі (додається) разом з:

1) копією документа, що посвідчує особу кандидата;

2) резюме за формою, визначеною в оголошенні (додається);

3) копією (копіями) документа (документів) про вищу освіту;

4) мотиваційним листом, що містить обґрунтування заінтересованості кандидата у зайнятті посади незалежного члена наглядової ради;

5) копією довідки про відсутність судимості;

6) копією інформаційної довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні aбo пов’язані з корупцією правопорушення;

7) заявою про відсутність конфлікту інтересів за формою, визначеною в оголошенні (додається);

8) копією довідки про доходи (довідки з Державного реєстру фізичних осіб про суми виплачених доходів та утриманих податків) за останні чотири послідовні податкові квартали.

Кандидат може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (зокрема, характеристики, рекомендації, наукові публікації).

Документи, надіслані кандидатами на посаду незалежного члена наглядової ради для участі у конкурсі після закінчення зазначеного строку, не розглядаються.

Кандидат у члени наглядової ради повинен відповідати таким вимогам:

1) вища освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня. При цьому перевага надається кандидатам із спеціальностями галузей знань “Охорона здоров’я”, “Управління та адміністрування”, “Публічне управління та адміністрування”, “Право”, “Соціальні та поведінкові науки” (спеціальність “Економіка”);

2) досвід роботи не менш як п’ять років в одній або сукупно у кількох зазначених галузях;

3) вільне володіння державною мовою.

Кандидатом у члени наглядової ради не може бути особа, яка має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останніх п’яти років накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення.

Дата проведення конкурсу: 28 травня 2024 року.

Місце проведення конкурсу: вулиця Горбача, 1, місто Кременець Тернопільської області.

Запрошуємо взяти участь у конкурсному відборі всіх небайдужих представників громадськості, які відповідають вищезазначеним вимогам та які бажають бути включеними до наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради.

Додатки:

Заява про участь у конкурсі

Заява про відсутність конфлікту інтересів