Перезавантаження: розширення можливостей для працевлаштування

Дата: 13.06.2024 16:00

Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста України в рамках роботи проекту "Перезавантаження: розширення можливостей для працевлаштування" за підтримки Іспанського Червоного Хреста продовжує прийом анкет разом з бізнес-планами, а також документів на грантове фінансування для відкриття/розвитку/відновлення власної справи.

Подати свою бізнес-ідею можуть домогосподарства місцевого населення (демобілізовані ветерани війни та члени їх сімей, а також сім'ї загиблих героїв) та ВПО з реєстрацією в м. Кременець ті, які мають можливість здійснювати господарську діяльність на території міської громади.

Найкращі бізнес-ідеї отримають фінансування до 100 тис грн у два етапи (1 етап 50% суми гранту, 2 етап - наступні 50% суми гранту в разі успішного виконання умов бізнес-плану).

Сектори, які можуть претендувати на фінансування: сільське господарство, виробництво (крім виробництва алкогольних напоїв, зброї, тютюнових виробів та ліків), послуги, торгівля.

Подати анкети та копії документів, а також заповнені бізнес-плани можна до 25 червня 2024 року за адресою м. Тернопіль, вул. Мостова бічна, 6 та м. Кременець, вул. Ляшуки, 46 Г під час візиту представників проекту.

Усі деталі участі, шаблон анкети для заповнення, посилання на навчальні матеріали щодо заповнення бізнес-плану можна знайти за посиланням: