Обласний круглий стіл на тему «Бібліотека - відкритий простір та центр розвитку громади»

Дата: 04.07.2024 12:29

03 липня 2024 р. на базі Публічної бібліотеки ім. Ю. Словацького Кременецької міської ради відбувся обласний круглий стіл на тему «Бібліотека - відкритий простір та центр розвитку громади».

Учасниками заходу стали фахівці Тернопільської універсальної наукової бібліотеки на чолі з директором Валерієм Бачинським та Публічної бібліотеки ім. Ю. Словацького. Засідання відбулося у літературно-мистецькому центрі «Молодіжний простір». На зустрічі відбувся обмін досвідом між колегами: було обговорено спільні проблеми та виклики часу, питання роботи бібліотек в умовах війни, забезпечення технічним та комп'ютерним обладнанням книгозбірень( зокрема сільських ), поповнення бібліотечних фондів українською книгою, періодикою та іншими інформаційними ресурсами. Розглядалось питання роботи хабів, як культурно - освітніх центрів для місцевих жителів та ВПО.

Гості ознайомилися з роботою відділів нашої книгозбірні, а також відвідали туристичні куточки Кременеччини, зокрема побували на горі Боні (візитівці Кременця), у Всеукраїнському храмі - пантеоні загиблим воїнам - героям (с. Лішня), Обласному літературно - меморіальному музеї Юліуша Словацького та у Ботанічному саду.