Фінансова підтримка ветеранського бізнесу

Дата: 10.07.2024 11:56

З метою фінансової підтримки ветеранського бізнесу, в області запроваджено часткове покриття витрат на оплату власного внеску по гранту на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни Тернопільської області.

Порядок часткового покриття витрат, який затверджений розпорядженням обласної військової адміністрації від 22 травня 2024 року No 300/01.02-01 та зареєстрований в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції 27 травня 2024 року за No 70/560 міститься за посилання: http://surl.li/ufvqp

Фінансова підтримка з обласного бюджету передбачена у розмірі 50%, але не більше 100 тис гривень від власного внеску отримувача по гранту на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни Тернопільської області.