Про виділення коштів на зарплату освітянам

Дата: 20.04.2018 18:50

Участь у сьогоднішньому засіданні постійно діючої комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури та спорту взяв міський голова Кременця Олексій Ковальчук. Зокрема порушувалося питання виділення додаткових коштів для виплати заробітної платні працівникам освіти Кременця.

У результаті обговорень було ухвалено рішення звернутися до бюджетної комісії Тернопільської обласної ради та Кабінету Міністрів України із проханням виділення коштів на виплату заробітної платні педагогам міста.