Мітинг-реквієм до річниці Чорнобильської трагедії

Дата: 24.04.2019 19:19

Для нас – це вже майже історія, яка, разом з тим, творилася не так давно. Трохи більше трьох десятиліть відділяє нас сучасних від однієї з найбільших катастроф людства – Чорнобильської трагедії. Героїв, які намагалися максимально захисти нас від її наслідків, згадують напередодні 33-ої річниці в Україні.

Сьогодні у Кременці біля пам’ятного знаку Героям Чорнобильської трагедії відбувся мітинг-реквієм. У заході взяли участь представники міської та районної влади, зокрема й перший заступник голови міської ради Микола Матвіюк. Зі словами вдячності та поваги до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС звернулись керівники району та міста.
Присутні на зібранні вшанували героїв-ліквідаторів, які відійшли у вічність, покладанням квітів до пам’ятного знаку «Героям Чорнобиля від вдячних кременчан». Поминальну службу традиційно відправив о. Володимир Буграк.