Концерт ансамблю «Любисток» зібрав аншлаг

Дата: 10.02.2018 19:46

У святковому концерті з нагоди 15-річчя творчої діяльності вокально-інструментального ансамблю «Любисток» відділу культури та туризму Кременецької міської ради взяв участь міський голова Олексій Ковальчук. Привітати колектив у ЦВЧ «Панорама», де відбувся захід, також прийшли перший заступник голови Микола Матвіюк, начальник відділу культури та туризму міської ради Ганна Бобровська, депутатський корпус. Долучилася до ювілейного концерту й районна влада.

За спільне виконання пісні «Два кольори» ансамблем «Любисток» та Олексієм Ковальчуком глядачі віддячили бурхливими оплесками.

Феєричний виступ «Любистку» викликав різні емоцію в аудиторії, але байдужим не залишив жодного глядача. Одні композиції кременчани та гості слухали посміхаючись, інші – стоячи і зі сльозами на очах.

Безліч щирих теплих слів від колег, квіти, подарунки і повний аншлаг!