Співчуття родині Ятчишиних

Дата: 21.07.2018 20:02

Кременець втратив не просто людину, а шанованого колегу, близького друга, який ніколи не залишить сам-на-сам із бідою. Нам не вистачатиме Степана Адамовича, його надійної підтримки, мудрої поради, доброго слова, світлого погляду, щирої посмішки.

Не можливо повірити в те, що його вже немає.

Нехай забуття не торкнеться нашої пам’яті про визначного кременчанина – доброго, справедливого, сердечного, надійного, дотепного, щирого і життєлюбного – ЛЮДИНУ з великої літери.

Шануємо, тужимо і пам’ятаємо… Висловлюємо найщиріші співчуття родині, друзям, близьким з приводу непоправної втрати...

Міський голова                                                                                                                                                Олексій КОВАЛЬЧУК