Українсько-Китайський бізнес-форум

На виконання листа Китайської Торгової Асоціації від 04.09.2017р. №03/1-205, що надійшов в департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, інформуємо про наступне.

10:39 13.09.2017

Пенсійний фонд інформує:  Пенсійне забезпечення громадян України,  які працювали в Іспанії та Португалії

Пенсійний фонд інформує: Пенсійне забезпечення громадян України, які працювали в Іспанії та Португалії

Питання пенсійного забезпечення для осіб, які працюють в Іспанії та Португалії, регулюються відповідними міжнародними угодами та поширюються на такі види пенсій, як за віком, по інвалідності, в разі втрати годувальника та за вислугу років (тільки для Португальської Республіки).

14:37 12.09.2017

Служба у справах дітей інформує:           Насильство в сім'ї і відповідальність

Служба у справах дітей інформує:          Насильство в сім'ї і відповідальність

Українське законодавство зазначає, що кожна  людина повинна мати всі права без будь-якої різниці, що кожна людина має право на життя, на свободу та на особисту недоторканість, ніхто не повинен бути підданий тортурам та жорсткому, нелюдському чи принижуючому його гідність поводженню та покаранню.

14:34 12.09.2017

08 вересня 2017 року добровольці, які приймали участь у бойових діях на Сході України передали в Кременецький краєзнавчий музей понад сотню предметів.

14:30 12.09.2017