Дата: від до Скинути

громадські слухання, щодо обговорення детального плану тереторії  по вул. Дубенська

громадські слухання, щодо обговорення детального плану тереторії по вул. Дубенська

10 листопада 2017 року в приміщені залу засідань міської ради відбулися громадські слухання, щодо обговорення детального плану тереторії для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд по вул. Дубенська м. Кременця.

11:52 13.11.2017

У зв’язку із набранням чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» відділ культури і туризму Кременецької міської ради повторно оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

08:58 13.11.2017

"змагання спортивних ігор школярів Тернопільщини"

9 листопада 2017 року в спортивній залі Кременецької гуманітарно педагогічної академії відбулися "змагання спортивних ігор школярів Тернопільщини" серед загально освітніх шкіл  міста із мініфутболу (7-11 класи).

11:05 11.11.2017

Урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Сьогодні в день святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в залі районного будинку культури зібрались люди, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безціні скарби нашого народу. В залі однією культурною родиною зібралися аматори міста та району. Чудовий музичний пролог подарував муніципальний духовий оркестр «Кременець» відділу культури і туризму Кременецької міської ради.

17:05 09.11.2017